Eritellimusel valmistatud tooted

Eritellimusel kivitooted

Kõiki meie tooteid on võimalik kohandada teie maitse ja vajaduste järgi. Peaaegu kõikide toodete materjale ja mõõtmeid on võimalik muuta. Võid luua ka oma disaini ja me aitame teid  kujunduses ja teostuses!

Valmistame kvaliteetset, eritellimuskivimööblit – spetsialiseerume marmorile, kvartsile, keraamikale ja graniidile.

Kui te ei leia meie materjalide valikust soovitud kivi, ärge muretsege! Võite meile alati päringu saata ja uurime materjali saadavust. 

Kuidas protsess käib?

  • Kui soovite meie olemasolevat toodet muuta, valige lihtsalt meelepärane materjal ja andke meile teada toote soovitud mõõtmetest. Peale vajaliku info kätte saamist saadame teile joonise ja hinnapakkumise (selleks kulub tavaliselt 1–3 tööpäeva).
  • Kui soovid tellida oma disaini või vajad abi täiusliku, eritellimusel valmistatud mööbli kokkupanemisel – võid saata meile joonise, inspiratsioonipilte või lihtsalt kirjeldada soovitud lõpptulemust. Aitame teil leida täiusliku lahenduse. Peale vajaliku info kätte saamist saadame teile joonise ja hinnapakkumise (selleks kulub tavaliselt 1–3 tööpäeva).

Kui klient on kinnitanud kõik mõõtmed, materjalid ja joonised, saadetakse välja ettemaksuarve (50% kogu summast). Kui esimene makse on laekunud, alustame toote valmistamist.  Eritellimusel valmistatud toodete keskmine tarneaeg on 2 – 4 nädalat.

Protsessi käigus teavitame ja harime oma kliente materjalide kohta ja anname nõu kuidas kivi õigesti puhastada ja hooldada.

Anname endast parima, et luua koos kliendiga unikaalne, kauakestev ja ilus toode. Kõik küsimused ja päringud on teretulnud!

Inspiratsiooni leidmiseks külastage: https://www.instagram.com/thecornersdesign/