Block lauad kivist

Kvaliteetsed, elegantsed kuid samas julged block lauad marmorist. Stiilne ja ajatu disain, valmistatud parimatest ja kvaliteetsetest materjalidest.

Valmistame kivist block laudu ka eritellimusel, kliendi soovide ja maitse järgi. Meie kodulehelt leiate valiku erinevaid materjale: kvarts, keraamika, marmor ja graniit. Koos saame luua disaini, mis sobib just sinu koduga ideaalselt.

Viimastel aastatel on block lauad marmorist ja muust kivist sisekujunduse maastikult väga palju populaarsust kogunud. Väga tahetud on just looduslikust kivist valmistatud lauad, tänu materjali unikaalsusele. Maa sees aastatuhandeid valminud marmorid ja graniidid on kõik erilised, ükski tükk ei ole samasugune. Kes ei sooviks oma koju sisustuselementi, mille sarnast ei leidu ühestki teisest kodust.

The Cornersi eriala on kivist eritellimusmööbel ning ajatute, kuid trendikate disainide loomine. Kõik meie tooted on valmistatud luksuslikest ja kvaliteetsetest materjalidest. Pakume ka võimalust kohandada kõiki meie tooteid vastavalt Teie maitsele ja vajadustele! Valige lihtsalt meelepärane materjal ja sobivad mõõdud ning me aitame teil luua ainulaadse, eritellimusel valminud disaini, mis sobib teie koduga ideaalselt!